10 powodów, dla których warto wybrać się na występ ABOVE & BEYOND! (Tekst oryginalny).

1. Trzej Muszkieterowie

Podobnie, jak w znanej trylogii, przedstawiciele grupy Above&Beyond są jednością. Każdy zna powiedzenie „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, które pochodzi z historii o muszkieterach, a które doskonale obrazuje siłę całego zespołu. Zawsze ponad ograniczeniami, jednoczą ludzi, motywują. Muzyczne top na całym świecie, porywające tłumy na każdym koncercie i wydobywa z nich najgłębsze emocje.

2. Słońce i Księżyc

Kiedy Słońce otula dzień, rozjaśniając promykami uśmiechnięte twarze, Księżyc już czeka, by przy swoim blasku, rozpocząć wieczorne, laserowe show. Zachwycając urodą nocy i atmosferą powstałą dzięki swej pełni, ugościć przybyłych i zapewnić im doskonale wrażenia przez kolejnych kilka godzin.

3. Syreny z Oceanu

Kiedy Syreny z Oceanu wynurzą się na powierzchnię i rozbudzą zmysły swoim pięknem, to będzie znak, że na scenie pojawiły się właściwe osoby. Od tego momentu będzie można zatracić się w muzycznej otchłani, płynąć razem z dźwiękami, dać ponieść się emocjom.

4. Magiczny guzik

Dlaczego magiczny? Ponieważ powoduje, że na chwilę przed wydarzeniem, serca wszystkich zgromadzonych zaczynają bić znacznie szybciej, z nadzieją i myślą w głowie: „Może tym razem to będę właśnie ja!”. Nadchodzi moment, gdy muzyka ustaje, następuje wybór, a gdy osoby są już gotowe, ponownie porywają publikę do tańca za pomocą jednego, magicznego guzika!

5. Oni skradną Twoją duszę!

Występy Above&Beyond są zawsze pełne wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Mówi się, że „muzyka w duszy gra” i dokładnie to samo dzieje się po usłyszeniu ich seta. Jeszcze na długo po koncercie, wspomina się chwile spędzone pod sceną, wspólne śpiewanie i poczucie zjednoczenia wszystkich obecnych tam ludzi.

7. Kameralnie w Progresji

Tej nocy, w jednym małym klubie, znajdą się tylko najwięksi fani grupy Above&Beyond, co jeszcze bardziej nakręci pozytywną atmosferę. Będąc wśród osób lubiących tę samą muzykę, tych samych twórców, ich energię i postawę wobec publiki, będzie się można poczuć naprawdę wyjątkowo.

8. Wspólnie w Warszawie

To będzie wieczór, który po raz kolejny napisze historię. Set, który grupa zagrała w Progresji 2 lata temu, do dziś przez wielu fanów uważany jest za jeden z lepszych zagranych na żywo w wersji klubowej. Wierzymy, że tak samo będzie i tym razem!

9. Mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Miejsce, do którego dojedziesz bez problemu każdym środkiem komunikacji, klub o niebanalnej atmosferze, muzyka, którą kochasz, ludzie czujący dokładnie ten sam klimat, co Ty. Spotkamy się wszyscy w jednym miejscu, aby wspólnie przeżyć tę noc!

10. Terapia grupowa

O ile relacja pacjenta i terapeuty jest kluczowa w terapii indywidualnej, o tyle w grupowej - największe korzyści wynikają właśnie z kontaktu z grupą i z relacji z innymi jej uczestnikami. Poprzez kontakt z większą ilością osób o podobnej lub jednakowej specyfice zainteresowań, fani doznają nieznanej jak dotąd terapii. Obecni na miejscu terapeuci Jono, Tony i Paavo zadbają o to, aby wejść w umysł i zahipnotyzować swoją muzyką.

Koncert Above & Beyond zaplanowany jest na 28 października bieżącego roku, w klubie Progresja w Warszawie. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Spencer Brown. Wejściówki można nabywać poprzez stronę internetową: www.bilety.imprezyprestige.com. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Żródło obrazka: https://prestigemjm.com//2018/10-powodow-dla-ktorych-warto-wybrac-sie-na-wystep-above-amp-beyond,news,485,3480.php

_________________________________________________________

Zlecenie "na luzie" na prośbę zleceniodawcy (Prestige MJM). Punkty nawiązują do nazw utworów, wydanych płyt oraz konkretnych wydarzeń związanych z zespołem.

Tekst udostępniony (skorygowany przez copy agencji MJM):

https://prestigemjm.com//2018/10-powodow-dla-ktorych-warto-wybrac-sie-na-wystep-above-amp-beyond,news,485,3480.php